Onze Ambassadeurs

In onze campagne zoeken we de samenwerking met lokale inwoners die zich samen met ons willen inzetten om het doel te bereiken: de aanleg van glasvezel. Wij noemen hen ambassadeurs. Hieronder vind je een lijst van deze ambassadeurs. Neem contact met ze op als je vragen hebt of meer informatie wilt over glasvezel. Zij helpen je graag!


Wil jij zelf je steentje bijdragen voor de komst van glasvezel? Word ambassadeur en meld je aan bij Jan ter Haar.

Ferdy Ikink

Barlo

Tel.         06-17799708  
E-mail    ferdikink@kpnmail.nl

Harry Fukkink

Dale

Tel.         06-10953749  
E-mail    harry@fukkink.nl

Klaas van den Berg

Lintelo

Henk Heusinkveld

IJzerlo

Tel.         0543-478752 
E-mail    secretariaatoab@ijzerlo.nl

Bjorn Krabben

Harreveld

Tel.           
E-mail    bjornkrabben@gmail.com

Cristian Boschker

Vragender

Tel.         
E-mail    boschker@hotmail.com

Sandrino Beerten

Mariënvelde

Tel.         06-13481690 
E-mail    sandrinobeerten@upcmail.nl

Nick ten Have

Zieuwent

Tel.           
E-mail    nick@tenhaveict.nl

Gerard te Hennepe

De Haart

Tel.        06-29243702 
E-mail   gerard.te.hennepe@planet.nl

Benny Bruggink

De Heurne

Tel.         
E-mail    bbruggink@hetnet.nl

René Mombarg

Mariënvelde

Tel.         06-27250877  
E-mail    r.mombarg95@upcmail.nl

Ellen Driessen

IJzerlo

Tel.         
E-mail    ellen-driessen@planet.nl

Eddy Kämink

IJzerlo

Tel.          
E-mail    e.kamink@upcmail.nl

Rik Wamelink

Lievelde

Tel.         06-53587516
E-mail    rik@studio544.nl

Bjorn Wopereis

Mariënvelde

Tel.         06-24777131
E-mail    

Ben Vossers

Mariënvelde

Tel.         06-10860481
E-mail    

Patric Nijenhuis

Zieuwent

Tel.           
E-mail    patric@nijenhuis-ict.com

Postbus 716

7600 AS Almelo

T: 088 - 75 85 800
E: info@glasvezelbuitenaf.nl